Reference

"Jemné vedení, nadhled a napojení na přírodu. Moc se těším na další akce a na další šamanské bubnování! A také na zajímavé informace a sdílení zážitků (a také na další fotky z úžasných akcí)."
Nela

- - -

"Zúčastnila jsem se Šamanského víkendu. Byly to nádherné 3 dny v propojeni s přírodou, šamanského putování s bubnováním, hledaní silového zvířete, setkání s novými lidmi, ale hlavně setkání se sama se sebou. Děkuji za úžasné vedení a organizaci. Určitě se zase znovu ráda zúčastním."
Jana

- - -

"Sedmý směr mi nabídl nové a krásné vhledy, spojení se sebou, propojení s přírodou, zastavení, zamyšlení, inspiraci a sílu. A já to žeru :-)"
Kiki

- - -

"Nečekejte cestování mezi vesmíry, houbičky ani tancování od západu do svítání. Naopak. Práce s bubny, hledání svého vnitřního světa, spojená s klidnou chůzi krajinou, napojením na přírodu a uvědoměním si sebe sama. Čas na to zpomalit a uvědomit si přítomný okamžik kolem nás. A pro takové jako já, skvělá příležitost dozvědět se něco nového o indiánské kultuře a šamanství.
Není důvod váhat. Vše co k nám přichází, má svůj důvod…"
Kuba

- - -

"Tato úžasná setkání jsou plná různorodých lidí…. neocenitelných zkušeností a práce sama na sobě, která vyživuje mou duši. Odjíždím vždy naplněna a odhodlána k dalším krokům s “malým” bonusem a tím jsou nová přátelství."
Eva

Buben-na-strome-1a