Reference

"Jemné vedení, nadhled a napojení na přírodu. Moc se těším na další akce a na další šamanské bubnování! A také na zajímavé informace a sdílení zážitků (a také na další fotky z úžasných akcí)."
Nela

"Zúčastnila jsem se Šamanského víkendu. Byly to nádherné 3 dny v propojeni s přírodou, šamanského putování s bubnováním, hledaní silového zvířete, setkání s novými lidmi, ale hlavně setkání se sama se sebou. Děkuji za úžasné vedení a organizaci. Určitě se zase znovu ráda zúčastním."
Jana

"Sedmý směr mi nabídl nové a krásné vhledy, spojení se sebou, propojení s přírodou, zastavení, zamyšlení, inspiraci a sílu. A já to žeru :-)"
Kiki

Buben-na-strome-1a

"Ve svém životě jsem řešila téma nedostatku osobní síly - chyběla mi v určitých opakujících se situacích. Dosud jsem neměla žádné zkušenosti se šamanským léčením, ale rozhodla jsem se, že to vyzkouším. Na rozdíl od jiných terapií, tento proces nebyl o povídání. Na začátku jsme si sice vyjasnili, jaký je můj záměr a přiblížila jsem více své téma, ovšem samotné léčení již proběhlo beze slov. Pro mě bylo nejdůležitější to, že jsem se cítila v bezpečí a mohla jsem se uvolnit. Dopředu jsem byla informována, co se bude odehrávat (já v podstatě celou dobu jen ležela a nedělala nic). Pepa při práci používal šamanský buben a pohyboval se kolem mne. Při procesu jsem mohla odložit racionální myšlení a prostě jen tak být. Na závěr jsem od Pepy obdržela podněty pro svoji další vnitřní práci. Tento způsob léčení se vymyká mému běžnému chápání a těžko nacházím konkrétní slova. Cítím ale, že pro moji osobní cestu byl tento krok prospěšný a velmi podpůrný. Tímto bych Pepu ráda doporučila i vám."
Alena

"Nečekejte cestování mezi vesmíry, houbičky ani tancování od západu do svítání. Naopak. Práce s bubny, hledání svého vnitřního světa, spojená s klidnou chůzi krajinou, napojením na přírodu a uvědoměním si sebe sama. Čas na to zpomalit a uvědomit si přítomný okamžik kolem nás. A pro takové jako já, skvělá příležitost dozvědět se něco nového o indiánské kultuře a šamanství. Není důvod váhat. Vše co k nám přichází, má svůj důvod…"
Kuba

"Tato úžasná setkání jsou plná různorodých lidí…. neocenitelných zkušeností a práce sama na sobě, která vyživuje mou duši. Odjíždím vždy naplněna a odhodlána k dalším krokům s “malým” bonusem a tím jsou nová přátelství."
Eva

"Na víkendový úvodní šamanský seminář jsem jela částečně ze zvědavosti a částečně se záměrem si odpočinout od každodenního shonu a stresu. Prostě na chvíli "vypadnout" z toho rychlého koloběhu práce - rodina...a věnovat se chvíli jen sama sobě a tomu, co mě zajímá. Četla jsem pár knih na téma šamanismus, ale praxi - cestování do Horního světa a do Dolního Světa apod. jsem nikdy nezažila. To bylo vlastně také moje očekávání nebo spíš přání, které se mi na semináři podařilo splnit. Našla jsem svého zvířecího Spojence i svého Mistra pro svůj další život. Bubnování v kruhu, ať už vevnitř nebo v přírodě bylo úžasné a silné. Celý náš pobyt byl velmi dobře "poskládaný" a zorganizovaný a přitom zároveň vše plynulo velmi přirozeně. Získali jsme jednak teoretické informace, ale díky bubnování i další prožitky. Velmi děkujeme skvěle připraveným a zkušeným průvodcům Martině a Pepovi. Když jsem přijela domů, stýskalo se mi po všech účastnících semináře a i po tom našem společném harmonickém fungování na faře. Je to opravdu kouzelné místo s laskavými hostiteli. Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit, stálo to opravdu za to! DĚKUJI !"
(autorka si přeje zůstat nezveřejněna)