Reference

"Jemné vedení, nadhled a napojení na přírodu. Moc se těším na další akce a na další šamanské bubnování! A také na zajímavé informace a sdílení zážitků (a také na další fotky z úžasných akcí)."

Nela

"Zúčastnila jsem se Šamanského víkendu. Byly to nádherné 3 dny v propojeni s přírodou, šamanského putování s bubnováním, hledaní silového zvířete, setkání s novými lidmi, ale hlavně setkání se sama se sebou. Děkuji za úžasné vedení a organizaci. Určitě se zase znovu ráda zúčastním."

Jana

"Sedmý směr mi nabídl nové a krásné vhledy, spojení se sebou, propojení s přírodou, zastavení, zamyšlení, inspiraci a sílu. A já to žeru :-)"

Kiki

"Ve svém životě jsem řešila téma nedostatku osobní síly - chyběla mi v určitých opakujících se situacích. Dosud jsem neměla žádné zkušenosti se šamanským léčením, ale rozhodla jsem se, že to vyzkouším. Na rozdíl od jiných terapií, tento proces nebyl o povídání. Na začátku jsme si sice vyjasnili, jaký je můj záměr a přiblížila jsem více své téma, ovšem samotné léčení již proběhlo beze slov. Pro mě bylo nejdůležitější to, že jsem se cítila v bezpečí a mohla jsem se uvolnit. Dopředu jsem byla informována, co se bude odehrávat (já v podstatě celou dobu jen ležela a nedělala nic). Pepa při práci používal šamanský buben a pohyboval se kolem mne. Při procesu jsem mohla odložit racionální myšlení a prostě jen tak být. Na závěr jsem od Pepy obdržela podněty pro svoji další vnitřní práci. Tento způsob léčení se vymyká mému běžnému chápání a těžko nacházím konkrétní slova. Cítím ale, že pro moji osobní cestu byl tento krok prospěšný a velmi podpůrný. Tímto bych Pepu ráda doporučila i vám."

Alena

 

"Nečekejte cestování mezi vesmíry, houbičky ani tancování od západu do svítání. Naopak. Práce s bubny, hledání svého vnitřního světa, spojená s klidnou chůzi krajinou, napojením na přírodu a uvědoměním si sebe sama. Čas na to zpomalit a uvědomit si přítomný okamžik kolem nás. A pro takové jako já, skvělá příležitost dozvědět se něco nového o indiánské kultuře a šamanství. Není důvod váhat. Vše co k nám přichází, má svůj důvod…"

Kuba

"Tato úžasná setkání jsou plná různorodých lidí…. neocenitelných zkušeností a práce sama na sobě, která vyživuje mou duši. Odjíždím vždy naplněna a odhodlána k dalším krokům s “malým” bonusem a tím jsou nová přátelství."

Eva

"Na víkendový úvodní šamanský seminář jsem jela částečně ze zvědavosti a částečně se záměrem si odpočinout od každodenního shonu a stresu. Prostě na chvíli "vypadnout" z toho rychlého koloběhu práce - rodina...a věnovat se chvíli jen sama sobě a tomu, co mě zajímá. Četla jsem pár knih na téma šamanismus, ale praxi - cestování do Horního světa a do Dolního Světa apod. jsem nikdy nezažila. To bylo vlastně také moje očekávání nebo spíš přání, které se mi na semináři podařilo splnit. Našla jsem svého zvířecího Spojence i svého Mistra pro svůj další život. Bubnování v kruhu, ať už vevnitř nebo v přírodě bylo úžasné a silné. Celý náš pobyt byl velmi dobře "poskládaný" a zorganizovaný a přitom zároveň vše plynulo velmi přirozeně. Získali jsme jednak teoretické informace, ale díky bubnování i další prožitky. Velmi děkujeme skvěle připraveným a zkušeným průvodcům Martině a Pepovi. Když jsem přijela domů, stýskalo se mi po všech účastnících semináře a i po tom našem společném harmonickém fungování na faře. Je to opravdu kouzelné místo s laskavými hostiteli. Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit, stálo to opravdu za to! DĚKUJI !"

(autorka si přeje zůstat nezveřejněna)

 

"Pokud hledáte už delší dobu odpovědi na některé své otázky v životě, pokud hledáte, kde může být "zakopaný pes" nebo proč pořád nejste schopni změnit stagnující věci, pak tato šamanská práce s kameny může být dobrý krok... podívat se na to jinak...jiným úhlem pohledu...vidět ještě o krůček hlouběji, kam už nás mysl normálně nepouští. V bezpečném, laskavém a neodsuzujícím prostředí lze najít cestu, jak být v životě opravdovější a více v pravdě k sami k sobě. Možná tohle bude ten správný impuls se pohnout z místa."

Lenka