Vision Quest

Vision-quest-sweat-1a

Hledání vize - Vision Quest

Je to usebrání se.

Je to tradiční indiánský rituál, přechodový rituál a meditační praxe.

Je to také o tom zůstat sám v přírodě, s přírodou, 3 dny a 3 noci, jen vy a celý vesmír.

Jde o propojení s vaší životní silou, vůlí, smyslem, záměrem a vašimi prosbami, modlitbami. Zde se dotknete sami sebe, svého těla a duše, vašich andělů a démonů. Můžete lépe porozumět vaší současné situaci, vašim vztahům, problémům, potřebám, životnímu poslání.

Vision Quest je o vás a tom, co je uvnitř vás. Ne o tom, co ostatní chtějí abyste dělali, ale o tom, co musíte udělat, protože cítíte, že to nesmíte minout. Hledání vize je jedinečná cesta jak rozšířit hloubku svého vědomí.

Tento rituál je vhodný pro muže i ženy, KDYŽ CHCETE:

  • Prohloubit chápání své současné situace. Když máte otázky, jako např.: "Co a proč se mi to děje? Kam a jak mám jít dál? Jak mohu projít něčím tak náročným ve svém životě?"
  • Hledat svou vizi-vhled do toho, co se děje v mysli, v těle, v emocích, v prostoru kolem nás. Když chcete vědět, co s tím máte dělat.
  • Být v klidu, tichosti a ve stavu propojení, spojení tak, že moudré nevědomí může převzít trochu "opratě" a začít se o vás pořádně starat a ukazovat vám z vašeho nitra věci a možnosti, které vás ani nenapadly, které jste nečekali, takové vaše vlastní hluboké intuitivní vedení.
  • Pozorně projít nějakým přechodem v případě, že stojíte na hranici nějakého předělu, nebo jste uprostřed procesu, na půl cesty a chcete velmi pozorně a dobře proces dokončit a hledáte jak.
  • A cítíte, že všechno stagnuje, zapáchá, problémy jsou v kruhu.
  • Dělat důležité změny.
  • Cítit vaše poslání, misi, cíl, další nebo nové směřování v životě, nebo když hledáte novou inspiraci.

Prostě přijeďte, když to cítíte, nebo když si myslíte, že je to dobrý nápad. To ostatní jsou jen strachy, které si s vámi hrají.

Ať vás To vede!

Podrobné informace ZDE!

VQ-4shields-1a